Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
zemin kurutma

Zemin Kurutma Firması

Zemin kurutma hizmetleri kurumsal firmamızın bünyesinde ileri teknolojiye sahip, farklı fonksiyonlara ve büyüklüklere sahip, cihazlar ile yapıyoruz.  Bu cihazların her türlü zeminin nemden kurtaran özelliklere sahiptir.  Çoğunlukla yapım aşamasında olan binalarda kesinlikle alınması gereken hizmetlerden birisi olan zemin kurutma hizmeti zeminlerinizin ileriki zamanlarda rutubetlenme, nemlenme ve aşırı ıslanmaya bağlı olarak küflenme gibi sorunlar karşılaşmasını önüne geçecektir.   İleri teknolojiye sahip uygun cihazlar ile yapılan zemin kurutma işlemleri başarılı sonuçlar vermektedir.

Zemin Kurutma İşlemi Nasıl Yapılır?

Zemin kurutma işlemi çoğunlukla inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Yapıların zeminlerini nem ve rutubetten uzak tutmasından dolayı kaliteli ve uzun ömürlü zeminler için oldukça önemli bir konuma sahiptir. İnşaat sektöründe zemine atılan betonları nemi kurtulmadan parke, fayans gibi kaplama işlemlerine başlanmamaktadır. Bundan birkaç yıl öncesine baktığımızda zemin kurutma işlemleri güneş ısısı ile yapılmaktaydı. Dolayısı ile tercih edilen mevsim de yaz aylarıydı. Fakat teknolojini gelişmesi ve her geçen gün yeni cihazlar çıkması sayesinde oluşturulan zemin kurutma cihazları bu işlemi s saatler içinde gerçekleştiriyor firmamızın bünyesinde yer alan özel cihazlar ile her türlü zeminleriniz yüzeysel değil, derinlemesine neminden kurumaktadır. Oldukça hızlı e kolay gerçekleşen zemin kuruma ya da nem kurutma işlemi için farklı yöntemler uygulanmaktadır.

Zemin Kurutma Cihazlarının Kapasitesi

Firmamız bünyesinde bulunan zemin kurutma cihazları ileri teknoloji ile tasarlanmış olup, yüksek kapasiteye sahip modern ekipmanlardır. Özellikle sanayi sektöründe üst düzey verim ağlayan bu cihazlar, kullanılacak alanın ölçülerine göre farklı hacimlere sahiptir. Bu nedenle alanınızın büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz zemin kurutma cihazları sayesinde, yapılarınıza atılan betonları şapların ve sıvaların nemini zaman kaybına uygulamalardan hızlı ve pratik bir şekilde derinlemesine kurutacak ve inşaatınızı günlerce beklemeden kısa sürede tamamlayıp müşterilerinize sağlam ve garantili bir şekilde teslim edebilme imkânı bulacaksınız.

Zemin Kurutma Hizmeti Neden Önemlidir?

Zemin kurutma işlemi çok önemli bir hizmet olup, her kesim için gerekli bir işlemdir. Rutubet ve emin zararlarını bilen ve bunlarla uğraşmaktan bıkanlar bu hizmetin ne kadar önemli olduğunu bilerek, bu sorunla karşılaşmamak için neler yapılacağı konusunda araştırmalara başlanmıştır. Konusunda profesyonel hizmetler suna kurumsal firmamızı, bu konuda yoğun çalışmalar yapmakta müşterilerimize yardımcı olabilmek ive daha kullanışlı yaşam alnı sunabilmek için ileri teknolojiye sahip cihazlarla zemin kurutma hizmeti vermektedir. Firmamızı bünyesinde yapılan her türlü zemin kurutma hizmetleri başarılı sonuçla vermekte ve müşterilerimizin yüzünüzü güldürmektedir.

Zemin Kurutma Firması

Zemin kurutma ve nem kurutma firması olarak temel amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Her türlü nem sorunlarınıza profesyonel ve kalıcı çözümler üreten kurumsal firmamız uygun fiyat portföyü ile hizmet vermektedir. Birçok kişi tarafından önemsiz olarak görünen nem ve rutubet, insan sağlığını tehdit eden unsurlar arsında olduğundan dolayı bu sorunlarınıza zamanında müdahale etmeniz yapılarınızı hasar görmesini de engelleyecektir.